
Дитина - дзеркало родини; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька.
В. О. Сухомлинський
БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ!!!
Українська дитяча бібліотека http://ditky.in.ua/
Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. О.С. Пушкіна "Книжчин дім" http://book-house.org/html/index.ph
Таблиця множення у мультфільмах http://obuchonok.com.ua/tablica-mnojennya
Таблиця ділення у мультфільмах http://obuchonok.com.ua/tablica-dilennya
Диктанты и списывание 2 - 4 классы https://drive.google.com/open?id=0BzXOdfNg_btAWnNwLTNvM016cFE
Додаткові матеріали для навчання
Тренажер із математики 3 клас Звуковий аналіз слова
Тренажер із російської мови 3 клас Правила ведення зошитів
Тренажер з української мови 3 клас
Пам’ятка для батьків «Як ставитися до оцінок дитини»
— Не сваріть свою дитину за погану оцінку. Їй дуже хочеться бути на ваші очі хорошою. Якщо бути такою не виходить, дитина починає брехати і вивертатися, щоб бути на ваші очі хорошою.
— Співчувайте своїй дитині, якщо вона довго працювала та результат її праці не високий. Поясніть їй, що важливий не лише високий результат. Більше важливі знання, які вона зможе набути в результаті щоденної, наполегливої праці.
— Не примушуйте свою дитину вимолювати собі оцінку наприкінці чверті заради вашого душевного спокою.
— Не вчіть свою дитину хитрувати, принижуватися і пристосовуватися заради позитивного результату у вигляді високої оцінки.
— Ніколи не висловлюйте сумнівів із приводу об’єктивності виставленої вашій дитині оцінки вголос. — Є сумніви — йдіть у школу і спробуйте об’єктивно розібратися в ситуації.
— Не звинувачуйте безпричинно інших дорослих і дітей в проблемах власних дітей.
— Підтримуйте дитину в її, нехай не дуже значних, але перемогах над собою, над своєю лінню.
— Влаштовуйте свята з нагоди отримання відмінної оцінки. Хороше, як і погане, запам’ятовується дитиною надовго і його хочеться повторити. Нехай дитина отримує хорошу оцінку заради того, щоб її відзначили. Незабаром це стане звичкою.
— Демонструйте позитивні результати своєї праці, щоб дитині хотілося вам наслідувати.
Пам’ятка для батьків «Як допомагати дитині в приготуванні домашніх завдань»
— Посидьте зі своєю дитиною на перших порах виконання домашніх завдань. Тому, наскільки спокійними і упевненими будуть її перші кроки, залежать її майбутні шкільні успіхи.
— У вашої дитини не сформована звичка робити уроки? Формуйте у неї цю звичку спокійно, перетворіть ритуал початку виконання уроків у захоплюючу гру, нагадуйте про уроки без криків, будьте терплячі.
— Оформіть робоче місце дитини, поставте красивий і зручний стіл, повісьте лампу, розклад уроків, цікаві вірші і побажання школяреві перед початком виконання уроків.
— Вчіть виконувати уроки лише в цьому робочому куточку.
— Поясніть дитині головне правило учбової роботи — учбове приладдя повинне завжди знаходитися на своєму місці. Постарайтеся привести в приклад своє робоче місце.
— Постійно вимагайте від дитини приведення в порядок робочого місця після виконання уроків. Якщо їй важко це робити або вона втомилася, допоможіть їй. Пройде небагато часу, і вона сама прибиратиме своє робоче місце.
— Якщо дитина у вашій присутності робить уроки, нехай сформулює вам, що вона повинна зробити. Це заспокоює дитину, знімає тривожність. Деякі діти, наприклад, вважають, що вони завдання не так зрозуміли і відчувають страх, ще не розпочавши це завдання виконувати.
— Якщо дитина щось робить не так, не поспішайте її лаяти. Те, що вам здається простим і зрозумілим, для неї поки здається таємничим і важким.
— Вчіть вашу дитину не відволікатися під час виконання уроків; якщо дитина відволікається, спокійно нагадуйте їй про час, відведений на виконання уроків.
— Якщо дитина виконує письмове завдання, звертайте більше уваги на те, щоб вона писала чисто, без помарок, із дотриманням полів.
— Не примушуйте свою дитину багато разів переписувати домашнє завдання. Це підірве ваш авторитет і її інтерес до школи і навчання.
— Прагніть якомога раніше привчити дитину робити уроки самостійно і звертатися до вас лише у разі потреби.
— Кожного разу, коли вам хочеться вилаяти свою дитину за погану оцінку або неакуратно зроблене завдання, пригадайте себе в її віці, посміхніться і подумайте над тим, чи захоче ваша дитина через багато-багато років пригадати вас і ваші батьківські уроки.
— Навчіть її виконувати будь-яку справу у тому числі і домашні завдання із задоволенням, без злості і роздратування. Це збереже її і ваше здоров’я.
— Врешті-решт, радійте тому, що у вас є таке щастя — із кимось робити уроки, комусь допомагати дорослішати!